اطلاعات بیشتر در مورد کلینیک تسکین

 

کلینیک فیزیوتراپی تسکین در سال 1399 تاسیس گردید به طوری که به یاری خداوند متعال و اعتماد بیماران عزیز مجموعه کاملی جهت درمان انواع آسیبهای ورزشی , بیماریهای اعصاب و ارتوپدی فراهم آمده است.


از جمله بیماری‌هایی که در کلینیک فیزیوتراپی تخصصی تسکین قابل درمان می باشند مانند دیسک و سیاتیک از طریق درمان های دستی رهاسازی اعصاب اختلالات مفصلی مانند آرتروز و آرتریت روماتوئید از طریق دستگاه های مجهز و پیشرفته فیزیوتراپی دردهای کمر و گردن و ستون فقرات از طریق کشش traction تراکشن دیاترمی رادیوفرکوئنسی RF اختلالات کف لگن ازطریق بیوفیدبک بهبود سریعتر شکستگی ها از طریق میدان های مغناطیسی رفع دردهای انتشاری از طریق نیدلینگ بهبودی خشکی مفصلی از طریق multi CPM کاهش دردهای مزمن از طریق لیزرهای پرتوان شاک ویو بهبود عملکرد لنفاوی و کاهش ادم در بیماران سرطانی کلیوی و قلبی از طریق Vasotrain یا کمپرشن تراپی بهبود اختلالات ساختاری و قامتی از طریق ارزیابی های دقیق ستون فقرات اندام ها و اسکن پا ارزیابی های فانکشنال برای استاندارد سازی بازگشت به میادین ورزشی می باشد که انجام این امور فیزیوتراپی تسکین را به‌عنوان یکی از بهترین کلینیکهای فیزیوتراپی ورزشی در سطح استان البرز کرج و کشور نموده است.


چرا کلینیک فیزیوتراپی تسکین را انتخاب کنیم

کلینیک فیزیوتراپی تسکین با بهره گیری از مجرب ترین فیزیوتراپیست ها و کارمندان و الگوگیری از مدرن ترین متدهای روز و با استفاده از مجهزترین و به روزترین دستگاه های روز دنیا با در نظر داشتن اهمیت درمان فردی سعی خواهد کرد تا سلامت شما را با موفقیت و هر چه سریعتر بازگردانی کند.

یکی از مهمترین خدمات متمایز کلینیک فیزیوتراپی تسکین توانبخشی و فیزیوتراپی سالمندان است که همرا با تخصص دقیق و همچنین رفتار حرفه ای است ، ما در کلینیک فیزیوتراپی تسکین بهترین خدمات را به سالمندان عزیز ارائه می دهیم..

کلمه فیزیوتراپی از دو بخش تشکیل شده است فیزیو به مفهوم عوامل فیزیکی و تراپی به معنای درمان است. فیزیوتراپی در واقع همان طب فیزیکی است و بر خلاف رشته های دیگر طب که از داروها و مواد شیمیایی برای درمان بیمار استفاده می کند، فیزیوتراپی با استفاده از سری عوامل و پدیده های فیزیکی درمان را انجام می دهد. عواملی مانند نور، گرما، صوت ، سرما ، برق و… و همچنین عوامل مکانیکی مانند تکنیک ها و تمرینات بدنی و حرکات مختلف، افرادی که دچار ضعف بدنی و یا بیمارانی که به هر دلیل دچار صدمات متخلف شده اند را تحت درمان قرار می دهد. در فیزیوتراپی از روش هایی که ذکر شد، در جهت کمک به درمان و بهبود یا بازگرداندن کار اعضای بدن و هدایت بیمار برای استفاده از توانائی‌های باقیمانده و بدست آمده برای جبران هرچه بیشتر ناتوانایی‌ها و محدودیت‌ها در حد امکان کوشش می‌نماید و هدف آن کمک به افراد بیمار یا معلول برای رسیدن به یک زندگی مستقل است. شکستگیها و در رفتگی ها، گرفتگی و دردهای عضلانی، مشکلات فرسایش مفاصل مثل آرتروزو روماتیسم، از کارافتادن عضلات به دلیل بیماری های عصبی، و از کار افتادگی سالمندان از جمله مشکلاتی هستند که یک دانش آموخته فیزیوتراپی می تواند با دانشی که به دست آورده است به رفع یا بهبود آنها کمک کند. این رشته یکی از زیر شاخه های رشته های توانبخشی است و توانبخشی مجموعه اقداماتی است که برای یک فرد معلول یا بیمار انجام می شود تا شخص بتواند از نظر جسمی – روانی – اجتماعی حداکثر توانایی و استقلال خویش را بدست آورد و زندگیش را به حد طبیعی نزدیک سازد. فیزیوتراپی می تواند جهت توانبخشی و نجات بیماران به عنوان یکی از بازوهای توانمند تیم پزشکی وارد عمل شود و جامعه ما را از زمین گیر شدن و ناتوان شدن گروهی از جوانان و سالمندان که به دلیل تصادفات و حوادث ناگوار و کهولت سن مشکل پیدا می کنند رهایی بخشد.


با ما تماس بگیرید و اطلاعات بیشتر بخواهید